Page views: 2467

Visitors: 1955

Cyriak biegnie dla Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"

Cześć, witaj, Szczęść Boże. Mam na imię Cyriak, jestem franciszkaninem, którego pasją jest bieganie, staram się realizować w swoim życiu, powiedzenie: W zdrowym ciele, zdrowy duch.
Dlatego 25 września 2022 r. pobiegnę w 44. Maratonie Warszawskim. Chciałbym jednak aby mój udział w tym biegu nie był tylko kolejnym startem w moim życiu. Wy możecie mi w tym pomóc!!! Chcę pokonać 42,195km pod szyldem fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Niejednokrotnie leczenie onkologiczne jest bardzo kosztowne, dlatego zachęcam i proszę was o wsparcie tej zbiórki jakąkolwiek kwotą, możecie pomóc ratować czyjeś życie.

My challenge

Jeżeli uzbieramy 1000zł przebiegnę cały dystans maratonu w habicie zakonnym!!! Nie jest to wcale łatwe, w tym roku przebiegłem półmaraton w habicie i jest to wyzwanie. Zatem liczę na was 💪🏼
Dominik has already collected :
2 445,40
Race kit
My target : 1 000 zł

"Saving Kids with Cancer" Foundation

Our mission is to allow every child suffering of cancer to recover. Join us on a run for a just cause! Support children with cancer with your energy and commitment – your help will let them win their race for life and health. They face the ultimate challenge – overcoming cancer – on a daily basis. Your support will make them feel better. Thank you! #savingkidswithcancer więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »