Page views: 528

Visitors: 368

Maciek biegnie dla Fundacji SYNAPSIS

Drodzy !
W kolejnym (którymś -nastym) moim Maratonie Warszawskim, znów rozpoczynam zbiórkę dla Fundacji SYNAPSIS, chyba czwartą z rzędu. Pracowałem z nimi już dawno temu, ale ogromny sentyment do miejsca i ludzi, którze je tworzą pozostał. Tym razem dodatkowy smaczek jest taki, że zmieniam w '22 kategorię wiekową i mam zamiar po raz kolejny podjąć rękawicę z moją życiówką (2:41), żeby ta czterdziestka na czterdziestkę pękła, to może otrę się też o pudło czterdziestolatków. Dodatkowo to będzie 44 edycja biegu, dużo tych czwórek :)
Taki jest cel sportowy, natomiast cel dobroczynny to 1000 peelenów (pasowałoby 4444 ale chyba się nie uda?) - jak uzbieram - zrobię 44 pompki na mecie :)

z góry dziękuję i uszanowanko !

My challenge

44 pompki na mecie
Maciek has already collected :
700
Race kit
My target : 4 444 zł

SYNAPSIS Foundation.

There is no cure for autism. However, there is SYNAPSIS Foundation, which for 30 years has been changing the world for people with autism. Help us to be faster than autism in children: collect money for diagnosis and therapy. This will support autistic children in achieving their own world record - ability to live independently. Hurry up! Be faster than autism! więcej »