Page views: 1407

Visitors: 1216

Mirek biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Koleżanki, Koledzy, Rodzinko, Przyjaciele, Znajomi, Znajomi Znajomych i Nieznajomi ;-)

27 marca 2022 roku pobiegnę w 16 Półmaratonie Warszawskim. Choć jest to mój kolejny półmaraton w życiu, chyba jednak NAJWAŻNIESZY, bo chciałbym pobiec dla Fundacji Rak`n`Roll. Proszę abyśmy wsparli fundację i jej program BOSKIE MATKI.
BOSKIE MATKI to unikalny program pomocy kobietom w ciąży, chorym na raka. Niestety ciągle część lekarzy sugeruje usunięcie ciąży, a dopiero potem rozpoczęcie leczenia.
TAK NIE MUSI BYĆ !
Nie pozwólmy zabijać tych najbardziej bezbronnych. Fundacja zapewnia pomoc najlepszych lekarzy specjalistów (ginekologów, onkologów, psychologów) w celu podjęcia właściwej decyzji ... decyzji o życiu. Ciąża i rak są do pogodzenia. W ciąży można leczyć się onkologicznie, chorując na raka można urodzić zdrowe dziecko.

Chciałbym aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem i walką z czasem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj fundację Rak`n`roll dla której pobiegnę. Pomóżmy walczącym kobietom z rakiem i wspomóżmy RAZEM tych najbardziej bezbronnych,aby urodziły się zdrowe, a ich mamy były dzięki nim silniejsze.

WIELKI Dzięki !
Mirek Fras

My challenge

Tak jak wcześniej wspominałem jest to mój kolejny (-nasty) półmaraton i postanowiłem poprzeczkę podnieść jak najwyżej ale realnie. Gdy zbierzemy 1500 zł dla Fundacji Rak`n`Roll, przeznaczę 2 pakiety startowe dla debiutantów w kolejnej edycji Półmaratonu Ostródzkiego (wierzę, że w końcu wystartujemy z kolejną edycją) i pobiegnę jako "króliczek" wraz z debiutantami. Pomożecie ? Wierzę w to bardzo, że dobro wraca podwójnie wiec nie zostawajcie obojętni i wrzućcie "piątaka" dla dzieciaka ;-)
Mirek has already collected :
490
Race kit
My target : 1 500 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »