Page views: 2587

Visitors: 2107

Bartek biegnie dla Fundacji Wcześniak. On biegnie - a TY? Ty musisz pomóc wspierając fundację drobną wpłatą.

27 marca 2022 r. wystartuję w 16. Półmaratonie Warszawskim. Podobnie, jak w 2017 i 2018 r. chciałbym, by mój bieg zamienił się w akcję wsparcia wybranego przeze mnie celu charytatywnego. Oczywiście będzie to Fundacja Wcześniak, o pomoc której prosiłem także we wcześniejszych latach. Pamiętajcie: aby wspomóc moją inicjatywę nie musicie się kłopotać i jechać do Warszawy pociągiem, czy w korkach samochodem, nie musicie się pocić trenując na mrozie, nie musicie nawet biec tych 21km (z haczykiem). Wystarczy, że kliknięcie „Wesprzyj” i przekażecie drobny finansowy datek na Fundację Wcześniak. I nie musi to być „milion monet”. Lepszy będzie milion ludzi z dwiema monetami.
Może to być równowartość puszki piwa, litra benzyny z Orlenu, kawy ze Starbucksa, paczki fajek, pomadki do ust, flaszki whisky, 2 biletów do kina z popcornem, sombre lub ombre, a nawet planowanej jako prezent gwiazdkowy torebki Louisa Vuittona. Ja ucieszę się tak samo z każdej złotówki. Nawet nie musicie podawać nr karty - da się BLIKIEM.
A ja jak zwykle ścioram się za Was. I jak zwykle - do krwi ostatniej kropli z żył.
Bartosz has already collected :
3 150
Race kit

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »