Page views: 356

Visitors: 314

Aleksandra biegnie dla Amnesty International

Mam na imię Ola i biegam od 26 czerwca 2021 roku. Biegałam też wcześniej, ale zawsze porzucałam bieganie. Teraz biegnę dla siebie i robię to bez przerwy. Robię to powoli - nie ścigam się z czasem, nie robię "życiówek". W jednym z najtrudniejszych momentów mojego życia, bieganie okazało się dla mnie ratunkiem - zajęciem dla głowy, sposobem zawalczenia o zdrowie i siebie. Bieganie to wolność, daje siłę, uczy, że większość granic tkwi w naszych głowach. Bieganie to też mierzenie się ze swoimi słabościami, nauka pokory, poznawanie swoich mocnych i tych słabszych stron. Dlatego chwilę po tym, jak skończę 38 lat chcę przebiec półmaraton. To moje marzenie, ale też świadoma decyzja. Plan: zmieścić się w czasie i dobiec do mety.

Ale jeśli mowa o granicach, to te ostatnio są szczególnie widoczne. Granice poszyte drutem, granice praw człowieka, wolności słowa, sprawiedliwości. Te granice ostatnio ciągle są przekraczane, naginane i rozumiane w bardzo opaczny sposób. Dlatego biegnę dla Amnesty International. Wierzę, że moje 21km mogą uczynić dobro. I dlatego proszę o wsparcie! Ja obiecuję, że dam z siebie wszystko.

My challenge

Zebranie takiej kwoty byłoby dla mnie motywujące - moglibyśmy zrobić więcej dobrego <3
Aleksandra has already collected :
111,10
Race kit
My target : 1 000 zł

Amnesty International

We are a global movement of over 7 million people, who are fighting for human rights. We want to live in a world, where there is no place for discrimination and every civil person is protected during armed conflicts. We stand on the side of those convicted of their views, and we believe that those, who violate human rights should be judged. So far, our advocacy activities changed legacy systems in many countries. Join Human Rights Team and inspire people to fight against injustice in this world! więcej »