Page views: 895

Visitors: 828

Zuzanna biegnie dla Fundacji SYNAPSIS

27 marca ulicami Warszawy pobiegnie 16. Półmaraton Warszawski.
Ja wezmę w nim udział w ramach akcji #biegamdobrze. Na czym polega ta akcja? Biorąc w niej udział wybieram jedną z kilku organizacji charytatywnych i wesprzeć ją poprzez zbiórkę pieniędzy. Jak to działa? Zasady są proste: abym mogła dostać numer startowy w 16. Półmaratonie Warszawskim, potrzebuję uzbierać minimum 400 zł. A na rzecz jakiej organizacji biegnę? Po raz kolejny wybrałam Fundację Synapsis, która od wielu lat pomaga dzieciom i dorosłym ze spektrum autyzmu.
Podnoszenie społecznej świadomości na temat spektrum autyzmu jest niezwykle ważne: pamiętajmy, że to nie jest choroba! Osoby ze spektrum autyzmu żyją wśród nas. Są to osoby niezwykle wrażliwe, obdarzone unikalnymi, wyjątkowymi talentami i niezwykłą wyobraźnią, ale potrzebują naszego wsparcia, bo mają wyjątkowe potrzeby.
Dla mnie temat jest ważny ze względów osobistych - taka jest moja motywacja. Dlatego po raz kolejny dedykuję mój udział w dużej warszawskiej imprezie biegowej osobom ze spektrum autyzmu i Fundacji Synapsis. Każdy kilometr przebiegnięty przeze mnie w ramach przygotowań do Półmaratonu będzie moim osobistym finansowym wkładem w zbiórkę dla Fundacji Synapsis.

Moja zbiórka ma proste zasady: od 1 lutego 2022 roku każdy przebiegnięty przeze mnie kilometr to jedna złotówka. Co tydzień będę wpłacać na konto mojej zbiórki #biegamdobrze kwotę równą liczbie kilometrów przebiegniętych w danym tygodniu. Jeżeli ktoś z Was zechce mnie wesprzeć w tej zbiórce, to już teraz kłaniam się nisko i wyrażam moją wdzięczność. Będzie to dobry uczynek nie dla mnie, ale dla bardzo wielu dzieci z autyzmem, które potrzebują naszej życzliwości i pomocnej dłoni.

Dziękuję i serdecznie pozdrawiam!

Zuzanna
Zuzanna has already collected :
583
Race kit

SYNAPSIS Foundation.

There is no cure for autism. However, there is SYNAPSIS Foundation, which for 30 years has been changing the world for people with autism. Help us to be faster than autism in children: collect money for diagnosis and therapy. This will support autistic children in achieving their own world record - ability to live independently. Hurry up! Be faster than autism! więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »