Page views: 2242

Visitors: 1363

PAWEŁ (#tata_pielęgniarz) biegnie dla Fundacji Wcześniak

Jak co roku, tak i w 2022 zamierzam pobiec w Półmaratonie Warszawskim. 27 marca chciałbym jednak, aby mój start był czymś więcej niż tylko kolejnym biegiem, w którym biorę udział. Tym razem chciałbym pobiec dla kogoś, kto sam nie potrafi sobie pomóc, kogoś kto potrzebuje naszego wsparcia. Fundacja Wcześniak działa w imieniu tych najmłodszych i najbardziej bezbronnych, dlatego to ją wybrałem aby pokonać 21,0975km pod ich szyldem. Chciałbym również ten start dedykować mojemu osobistemu Wcześniakowi, który na pewno będzie czekać na mecie. Ale, ale- musicie mi w tym pomóc! Wesprzyjcie cel charytatywny, na który biegnę, jakąkolwiek kwotą i pomóżcie mi zrealizować to marzenie. W końcu skoro biegać , to #biegamdobrze.

My challenge

W rywalizacji ze @SzczęściarzBiega mimo, że przegrałem to nie jest mi smutno. Skrócenie włosów, o które był zakład nie przeraża mnie, a nawet bardziej motywuje do działania. Dlatego Podbijamy stawkę i teraz gdy uzbieramy 1500zl półmaraton biegnę w przebraniu lub jakimś kolorowym stroju! To co działamy??
Paweł has already collected :
1 570
Race kit
My target : 1 502 zł

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »