Page views: 1189

Visitors: 896

Ewa biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

27 marca 2022 r. pobiegnę w 16. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę - Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.

Wpłacając dowolną kwotę na moją zbiórkę wspierasz Fundację, która prowadzi m.in.: telefon zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111.
Ich działalność jest szalenie ważna - wg. oficjalnych danych tylko w zeszłym roku ponad 1.300 Dzieci i Nastolatków próbowało popełnić samobójstwo, a psychiatria dziecięcia przeżywa w naszym kraju ogromny kryzys. To, co robią, to i tak kropla w morzu potrzeb.
Jak podaje Fundacja DAJEMY DZIECIOM SIŁĘ przez 13 lat działania pracownicy Telefonu Zaufania:
👉 odebrali PONAD 1,4 MILIONA POŁĄCZEŃ
👉 odpowiedzieli na ponad 92 TYSIĄCE WIADOMOŚCI
👉 przeprowadzili ponad 3,3 TYSIĄCE INTERWENCJI W SYTUACJI ZAGROŻENIA ZDROWIA LUB ŻYCIA DZIECKA

My challenge

Żeby wziąć udział w akcji i pobiec dla Fundacji wystarczy, że zbiorę kwotę 400 zł, ale ...... jeśli uda się zebrać dwa razy tyle, czyli 800 zł, w ramach wyzwania pobiegnę półmaraton jako Pszczółka Maja! Śmiała, rezolutna Maja :) Może mi czułka do mety nie odpadną, zobaczymy :D TO CO, POMOŻECIE? Drugiej takiej okazji nie będzie ;)
Ewa has already collected :
831
Race kit
My target : 800 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »