Page views: 1777

Visitors: 1349

Sypi biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

27 marca 2022 r. po raz kolejny pobiegnę w Półmaratonie Warszawskim w ramach akcji #BiegamDobrze. To nie jest zwykły start. To jest gest pomocy dla podopiecznych Fundacji Rak'n'Roll. Gest, którym chcę przypomnieć, że warto: bo trzeba, bo mogę, bo to wspaniała ekipa, bo wciąż są ludzie, którym skurczyRAK mocno przemeblował życie. Także zdecydowanie mówię mu Rak Off! nie będę żałował szkit i zmęczę je z przyjemnością. Pieniądze zebrane w ramach tej zbiórki wesprą pacjentów onkologicznych, podopiecznych Fundacji Rak'n'Roll i sprawiają, że w życiu chorych na raka pojawia się słońce. Tu się liczy każda złotówka, każdy grosz. Nie bądź obojętny. Wystaw "Łeb do słońca" i wesprzyj tę zbiórkę. Razem możemy więcej. Także lecę z tematem, bo... #pomaganierąkniebrudzi !!!

My challenge

To mój kolejny bieg w ramach akcji #BiegamDobrze. i po raz kolejny liczę na Was, że uzbieramy ładną kwotę. A co w zamian? - 88 kg uśmiechniętego Sypiego :-) No i za linią mety zapewne będą jakieś tradycyjne tańce, fikołki i radość, i miłość... No dużo dobra będzie. Także przybij mi 5 PLNów (albo 10, 15... ;-) ) i będzie git :-)
Piotr has already collected :
811
Race kit
My target : 555,55 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »