Page views: 1408

Visitors: 1123

Kacper biegnie dla Fundacji Wcześniak

Skoro Półmaraton Warszawski to #BiegamDobrze, a skoro #BiegamDobrze to tylko Fundacja Wcześniak - Rodzice Rodzicom. Proste! Jak zwykle przy okazji mojego startu zbieramy razem pieniądze na rzecz Fundacji. Z tej zbiórki wyniknie kilka dobrych rzeczy:

* Fundacja zyska pieniądze na swoją bieżącą działalność, czyli wypożyczanie sprzętu dla wcześniaków, prowadzenie kampanii informacyjnej i wydawanie książek dla rodziców, których dzieci za bardzo się spieszyły, prowadzenie strony www.wczesniak.pl, na której jest milion przydatnych informacji jak ogarnąć się w życiu z wcześniakiem, co robić i jak o tego dzieciaczka dbać, etc.
* Ty pomożesz w tej słusznej sprawie
* Ja też
* Ja pobiegnę w Półmaratonie, a Ty będziesz mógł/mogła się ze mnie pośmiać na trasie

Jest jeszcze jeden mikro-aspekt całej sprawy, ale o nim poniżej ;)

Tymczasem zachęcam do wrzucenia pieniążka! Pamiętaj, że z tego wyjdzie tylko coś dobrego! Dziękuję

My challenge

O co chodzi z tym dodatkowym celem? Ano o to, że zbiórka ma dwa progi. Pierwszy (400 zł) oznacza, że w ogóle wystartuję w tym Półmaratonie. I żeby nie było, ja w nim i tak pobiegnę, w razie czego kupiłbym sobie pakiet startowy przecież. Drugi próg, którego wartość roboczo ustaliłem na 1000 zł, oznacza, że osoba wpłacająca najwięcej będzie miała realny wpływ na moje wyzwanie! W sumie to jeszcze nie wiem co to będzie, ale na pewno coś fajnego wymyślimy.
Kacper has already collected :
795
Race kit
My target : 1 000 zł

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »