Page views: 947

Visitors: 859

Dorota biegnie dla Fundacji SYNAPSIS

DRODZY ZNAJOMI i NIEZNAJOMI!
Wraz z moim synkiem tworzymy od 2 lat biegowo-wózkową drużynę :)
Biegi na 5-tkę (kilka, w tym pierwszy spacer w siódmym tygodniu życia Wojtusia) i na DYCHĘ już za nami, czas spróbować czegoś dłuższego. Półmaraton to długi dystans, ale NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH.

Stało się, decyzja podjęta, 26 września 2021 r. pobiegniemy RAZEM (Wojtek i Mama) w 15. Półmaratonie Warszawskim. Chcemy, aby nasz start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz nam w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegniemy i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Będzie to mój pierwszy półmaraton w Warszawie, moim rodzinnym mieście, a do tego pierwszy półmaraton z Wojtkiem w wózku. Będziemy widoczni, bo nie biegniemy sami :)

Razem z Nami możesz pomóc osobom, które rozumieją świat odrobinę inaczej. Takie osoby w wielu dziedzinach są geniuszami, choć inne, bardzo przyziemne czynności sprawiają im wiele trudności w nauczeniu i wykonaniu.
Autyzm nie jest chorobą. Tego się nie wyleczy, choć poprzez terapie wielopłaszczyznowe można wiele rzeczy wypracować i pomóc takim osobom normalnie żyć.
Wystarczy, że wesprzesz NASZ bieg choć drobną wpłatą - o co bardzo prosimy, wtedy RAZEM pomożemy innym!
Dorota has already collected :
890
Race kit

SYNAPSIS Foundation.

There is no cure for autism. However, there is SYNAPSIS Foundation, which for 30 years has been changing the world for people with autism. Help us to be faster than autism in children: collect money for diagnosis and therapy. This will support autistic children in achieving their own world record - ability to live independently. Hurry up! Be faster than autism! więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »