Page views: 1351

Visitors: 1221

Ula biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Hej! To dla mnie bardzo ważne, ponieważ zostało mi bardzo MAŁO CZASU do końca zbiórki (dopiero 2 dni temu udało mi się zgłosić na dodatkową pulę zapisów na Maraton Warszawski, ze względu na restrykcje covidowe).

Kto mnie trochę zna, ten wie, że dość często biegam i "od czasu do czasu" lubię sobie wystartować w jakimś biegu. Dodatkowo gdy jest taka możliwość połączenia biegania ze wsparciem kogoś, to się tego bardzo chętnie podejmuję :) Tak więc już po raz kolejny ogłaszam się ze swoją zbiórką i po raz kolejny nie ukrywam, liczę na Wasze symboliczne wsparcie.

Trochę konkretu:

26 września 2021 r. pobiegnę w 43. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

Tym razem swoim biegiem chcę wesprzeć Fundację Rak'n'Roll, która działa na rzecz poprawy jakości życia osób chorych na raka. Pomaga przechodzić przez te chorobę, wspiera w codziennym życiu osoby walczące z nowotworem i ich bliskich.

Całość zebranej kwoty zostanie przeznaczona na Fundacje.

My challenge

Uzbierać 500 zł w jak najszybszym czasie, najlepiej jeszcze przed 31.08.2021. A kolejne 300 zł do połowy września. Im szybciej tym lepiej :)
Ula has already collected :
804
Race kit
My target : 800 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »