Page views: 1029

Visitors: 970

Oktawia biegnie dla Fundacji Wcześniak

W tym roku biegnę dla Fundacji Wcześniak. Moja córka urodziła się o czasie i jest zdrowym 9-miesięczniakiem - nie wszyscy mają takie szczęście, ale każde dziecko powinno mieć możliwość jak najlepszego startu w życiu, a rodzice wcześniaków jak największego wsparcia. W dniu półmaratonu Idula będzie miała rok i kilka dni, a ja będę próbować pobić swój rekord życiowy, który aktualnie wynosi 1:42:04 :)
Zadeklarowałabym start z wózkiem, jeśli zbierzemy konkretną kwotę, ale niestety Bobek ma alergię na powierzchnie płaskie, więc nie wysiedzi w wózku tyle czasu. Ale i tak mam nadzieję, że razem zbierzemy fajną kwotę dla Fundacji.

Buziaki, widzimy się na mecie!
Oktawia has already collected :
490
Race kit

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »