Page views: 4233

Visitors: 3479

Kamil biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

26 września 2021 r. pobiegnę w 43. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
To już będzie moja trzecia próba. Za pierwszym razem się udało w 100 %. Druga była trochę pechowa ze względu na problemy zdrowotne. Nie wystartowałem ale pieniążki trafiły tam gdzie miały trafić. Trzecia będzie miała dwa zadania. Przede wszystkim wsparcie dzieciaczków, niewinnych i bezbronnych istot a po drugie zmotywowanie mnie do ruszenia czterech liter. Koniec tłumaczenia o zerwanym ścięgnie. Minęły już 3 lata. Tzn. nie zrozumcie mnie źle, koszt wpisowego sam pokryję, ale każda złotówka przekazana na dzieciaczki będzie mi dawać takiego pozytywnego kopa w tylek.
Z góry bardzo dziękuję.
Kamil has already collected :
1 660
Race kit

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »