Page views: 1051

Visitors: 979

Marcin na swoje urodziny chce wybiegać coś Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Nie obchodzę publicznie urodzin. Ale tak się dziwnie składa, że w tym roku Maraton Warszawski wypada właśnie w moje urodziny. Zrobię więc sobie prezent i pobiegnę w 43. Maratonie Warszawskim. Będę wdzięczny, gdybyście zrobili mi prezent i pomogli dorzucić się Fundacji Rak'n'Roll, bo to dobre herbatniki są i robią robotę. Już dla nich biegałem, to wiem. Dzięki.

Na fotce selfik z mety ostatniego MW, w którym biegłem, i w którym mi skutecznie pomogliście - tapeta była skutkiem przebicia dodatkowego progu zrzutki. W tym roku ustawiam taki sam próg, jak wtedy, a osobie, której wpłata go przebije, przekażę koszulkę techniczną z pakietu startowego (jeżeli będzie można tę osobę zidentyfikować).

My challenge

Osobie, której wpłata spowoduje przebicie progu, przekażę koszulkę techniczną z pakietu startowego (męska S-ka), o ile będę mógł tę osobę zidentyfikować.
Marcin has already collected :
531
Race kit
My target : 666 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »