Page views: 989

Visitors: 824

Michał biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Gdyby ktoś mi powiedział 2 lata temu, że wystartuje w maratonie , nie uwierzyłbym, bo nie lubiłem biegać. Moja przygoda zaczęła się 1,5 roku temu, kiedy starsza siostra z młodszym bratem (obecni na zdjęciu) zabrali mnie na bieg charytatywny, dzięki któremu znalazłem nową pasję. Zrozumiałem wtedy, że bieganie to coś więcej niż tylko sport, to sposób na aktywne spędzanie czasu z rodziną, poprawę zdrowia, humoru, wyładowanie emocji, a co najważniejsze poznanie wielu ciekawych, barwnych i pasjonujących ludzi. Bieganie nauczyło mnie determinacji, wytrwałości i dało mi siłę zarówno fizyczną jak i psychiczną. Dlatego też postanowiłem, że w swoim pierwszym maratonie wesprę Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę walczy z problemem krzywdzenia dzieci. Chciałbym, aby ten start był czymś więcej niż tylko debiutem. Pokonując morderczy dystans jakim jest maraton, chcę pobiec #Dobrze pokazując, że nie ma rzeczy niemożliwych i dając tym samym siłę dzieciom, które potrzebują wsparcia. Chcę przekazać dzieciom to, czego nauczyło mnie bieganie i pomóc im w walce o lepsze jutro.
Wspólnymi siłami możemy przywrócić uśmiech na twarzy tych dzieci! Jeżeli razem ze mną chcecie zrobić coś dobrego to liczę na Wasze wsparcie! Każda osoba, która wesprze tę zbiórkę stanie 26 września 2021 roku na starcie 43 Maratonu Warszawskiego razem ze mną. Będzie to możliwe poprzez specjalnie stworzoną koszulkę z imionami wszystkich darczyńców w której będę biegł podczas maratonu.

My challenge

Jeśli wspólnymi siłami uda nam się zebrać 500 złotych to gwarantuję, że na linii startu Was zaskoczę! Mam już kilka pomysłów :D Mam nadzieję, że się uda, liczę na Was! Zapewniam Was, że włożę w ten maraton całe swoje serce i wszystkie swoje siły!
Michał has already collected :
520
Race kit
My target : 500 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »