Page views: 1290

Visitors: 1103

Łukasz biegnie dla Fundacji Wcześniak

26 września 2021 r. pobiegnę w 43. Maratonie Warszawskim dla wcześniaków, bo sam jestem jednym z nich! Mi również śpieszno było na ten świat. Jak bardzo? Na pewno więcej niż miesiąc i trochę mniej niż dwa, przez co musiałem swoje odsiedzieć w inkubatorze. Ważyłem za mało, a problemy z robieniem masy zostały mi do dzisiaj. Ale wszystko się udało...

My challenge

Wyzwanie do potwierdzenia ;) na razie myślę o tym by zjeść burgera tak ostrego, że będę płakał po nim :) Jeśli ktoś ma pomysł na wyzwanie to jestem otwarty :) :)
Łukasz has already collected :
460
Race kit
My target : 800 zł

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »