Page views: 2134

Visitors: 1831

Adam dla Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"

Dziś, na dwa dni przed startem, miałem ogromną przyjemność spotkać się z Panią Ewą Harapin, przesympatyczną i niezwykle pogodną osobą, jedną z Tych, które napędzają działania Fundacji #naratunekdzieciomzrakiem. Pani Ewa podziękowała Wam – ludziom Wielkiego Serca, za zaangażowanie w akcję pomocy Małym Pacjentom Fundacji. Podczas tej krótkiej rozmowy zrozumiałem, jak wiele zrobiliście. Może Wam się wydawać, że Wasza wpłata to tak niewiele wobec góry potrzeb Małych Pacjentów, ale tych wpłat jest naprawdę dużo i razem stanowią ogromną pomoc. Moja zbiórka powoli się kończy (oficjalnie w niedzielę rano, kiedy pobiegnę w maratonie), pozostanie jeszcze bieg Maćka Kruka (kiedy? damy znać na moim i Maćka FB), ale na tym nie kończy się walka z rakiem –bez problemu znajdziecie niezbędne informacje, aby pomóc w przyszłości. I na koniec najlepsze – czy zdajecie sobie sprawę, że poprzez udział w tej zbiórce staliście się częścią Radości i NADZIEI Dzieciaków - Raperów z https://www.facebook.com/przyladeknadziei/ i zostaniecie z tą świadomością do końca? 😊 Dziękujemy!!!

Foto: Ewa Harapin (Fundacja „NA RATUNEK DZIECIOM Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ), Tomasz Bruderek (Primum Currere) i Robert Kamela - zdjęcia z Dziki Bieg (marzec’21), przekadrowane jedynie na potrzeby zbiorki #BiegamDobrze

,

My challenge

Jeśli uda się zebrać 1999,99 to obiecuję przygotować Maćka Kruka do przebiegnięcia maratonu. No dobra, niech będzie 1 km. Pomóżcie!!!
Adam has already collected :
3 549
Race kit
My target : 1 999,99 zł

"Saving Kids with Cancer" Foundation

Our mission is to allow every child suffering of cancer to recover. Join us on a run for a just cause! Support children with cancer with your energy and commitment – your help will let them win their race for life and health. They face the ultimate challenge – overcoming cancer – on a daily basis. Your support will make them feel better. Thank you! #savingkidswithcancer więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »