Page views: 895

Visitors: 886

Natalia biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

26 września 2021 r. pobiegnę w 43. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

Szczególny czas pandemii uświadomił wielu z nas, jak kruche może być życie, ale również jak wielką wartość ma nie tylko życie samo w sobie, ale też wzajemne wsparcie, ciepło, poczucie, że w jakichkolwiek trudnych chwilach nie jesteśmy sami. Na co dzień pracuję jako pielęgniarka na oddziale dziecięcym i widzę dużo bólu i strachu u rodziców i dzieci - zdarza się, że nie tylko w wyniku choroby, ale w wyniku różnych sytuacji życiowych. Dzieci są w tym przypadku najbardziej poszkodowane, często nie rozumiejąc, co i dlaczego wokół nich się dzieje, zbyt często mierzą się z emocjami, z którymi nie powinny się mierzyć... Obostrzenia i przepisy dotyczące kwarantanny wiele z tych dzieci zamknęły w domach z osobami, które w mniej lub bardziej oczywisty sposób je krzywdzą. Mówi się, że nie można zmienić całego świata. Ale możemy zacząć od zmiany świata chociaż kilku takich dzieci. Czasem wystarczy niewiele więcej niż udzielenie odpowiedniego wsparcia czy realnej pomocy w rozwiązaniu problemu. Dziecko - również prawnie - jest niemal całkowicie zależne od dorosłych i dlatego to do dorosłych należy dbanie o ich dobro i bezpieczeństwo. Pomóżmy te działania wspierać!
Natalia has already collected :
510
Race kit

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »