Page views: 1006

Visitors: 832

Krzysztof biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Miał być 26 września 2021 r. a będzie 25 września 2022r. i 44. Maraton Warszawski :-)
To będzie już mój szósty maraton w Warszawie, ale pierwszy tak wyjątkowy. Oprócz zwykłego wyścigu z samym sobą, będzie też służył wsparciu celu charytatywnego jakim jest Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę.
Maraton Warszawski jest dla mnie najważniejszym z biegów, to tu debiutowałem w maratonie w 2011 roku, tu każdy ze startów kończył się życiówką - czterema moimi (w tym ostatnią 3:09:29 z 2017r.) i jedną kolegi, dla którego byłem pacemakerem ;-) Z przyjemnością więc wrócę na ten bieg :-)
Dzięki mojemu i Waszemu zaangażowaniu będę mógł wesprzeć Fundację, która w tym trudnym pandemicznym czasie ma ogromnie dużo pracy.
Wierzę, że pierwszy próg 450 zł będzie dla nas do osiągnięcia bez żadnego problemu. Drugi to już wyzwanie - 1357 zł...dlatego proponuję małą zabawę. Każdy kto wpłaci jakąś kwotę na Fundację, może wytypować czas w jakim zamelduję się na mecie. Dla dwóch osób, które będą najbliżej mojego wyniku Marysia upiecze coś pysznego ;-)
Wesprzyj Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, dla której biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Wytypuj mój czas na mecie a dla dwóch osób, które będą najbliżej mojego wyniku - od góry i od dołu - Marysia upiecze coś pysznego ;-)
Krzysztof has already collected :
720
Race kit
My target : 1 357 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »