Page views: 1083

Visitors: 848

Anna biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

26 września 2021 r. pobiegnę w 43. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Biegłam już w piżamie, byłam Spartanką i Wiosną. Jeśli uda mi się uzbierać 750 zł dla chorych na raka, obiecuję, że strojem Was zaskoczę. Wierzcie mi, że 42 km w przebraniu, to nie jest bułka z masłem 😁 Nie mogę się doczekać, kiedy wszyscy wrócimy do aktywnosci. Ja nie chcę już czekać, tak jak nie mogą czekać na pomoc osoby chore ❤ Fundacja Rak and Roll działa dzięki naszemu wsparciu. Wierzę, że pomożecie, a ja postaram się Wam odwdzięczyć 🥰
Anna has already collected :
750
Race kit
My target : 750 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »