Page views: 1432

Visitors: 1215

Hanna biegnie dla Fundacji Spartanie Dzieciom

26 września 2021 r. pobiegnę w 43. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Dystans królewski już od dawna był moim marzeniem, nie bez powodu to w Warszawie marzy mi się ukończenie tego biegu. To na warszawskich biegach stawiałam swoje pierwsze kroki. Tym razem zdecydowałam że skoro moja pasja, jaką jest bieganie może jednocześnie być czymś co pomaga innym, tak aby to oni w przyszłości mogli realizować swoje pasję z takim samym zapałem jak ja, to dodaje mi to tylko sił aby biec dalej i szybciej.
Nie jest także mi obojętny wybór organizacji charytatywnej jaką jest Fundacją Spartanie Dzieciom, do dziś z rozbawieniem wspominam sytuację z mojego pierwszego półmaratonu w 2018 r. kiedy to biegnąc w pełnym rynsztunku i pchając ogromny wóz wyprzedzili mnie na 19 km!!! Fascynujące jest jak wiele jest w stanie zmienić grupa ludzi których łączy wspólna pasja. A jak wiemy bieganie łączy bardzo.
Hanna has already collected :
540
Race kit

Fundacja Spartanie Dzieciom

Surely, you often see us on road running courses. It is we, the Spartans for Kids! We run in costumes of ancient warriors and raise money for the rehabilitation and rehabilitation equipment for disabled children. We have helped more than 100 kids and collected more than 300,000 PLN. Now YOU CAN BE A SPARTAN as well. Join the Biegam Dobrze charity action and support children under our care joining the Spartans and the Warsaw Mermaid on a distance of over 21 kilometers. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »