Page views: 2011

Visitors: 1701

Piotr biegnie dla Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"

26 września 2021 r. pobiegnę w 43. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który zbieram i pomóż dzieciom pragnącym wygrać swój najdłuższy bieg w życiu.
Czasy są jakie są. Dzieciaki nie mają czasu czekać. Wiec trzeba działać szybko.
Pomoc jest bardzo prosta.
Wy wpłacacie ja biegnę dla dzieciaków.
Każda złotóweczka się liczy.
Z góry dzieki za każdą wpłatę.

My challenge

Moi drodzy jak uda się zebrac 2000 zl lub więcej bedę bardzo szczęśliwy że mogliśmy pomóc i z uśmiechem na twarzy będę pokonywał kolejne kilometry na trasie. A imię lub nick osoby która wpłaci chociaż zł znajdzie się na mojej koszulce w której pobiegnę w maratonie !!! (Chyba że nie będzie sobie tego życzyła ). Zachęcam do wpłat. Pozdrawiam.
Piotr has already collected :
3 150
Race kit
My target : 2 000 zł

"Saving Kids with Cancer" Foundation

Our mission is to allow every child suffering of cancer to recover. Join us on a run for a just cause! Support children with cancer with your energy and commitment – your help will let them win their race for life and health. They face the ultimate challenge – overcoming cancer – on a daily basis. Your support will make them feel better. Thank you! #savingkidswithcancer więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »