Page views: 1080

Visitors: 1003

Jakub biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Cześć wszystkim,

Nazywam się Jakub. Biegam już trochę czasu, bo od 2013 roku, kiedy jak większość biegaczy amatorów zacząłem od marszobiegów. Złapałem bakcyla i 30 marca 2014 wystartowałem w swoich pierwszych zawodach biegowych 9. Półmaratonie Warszawskim. Od tego czasu nie opuściłem żadnego Półmaratonu Warszawskiego. Od 38 edycji Maratonu Warszawskiego dołączyłem do grupy oficjalnych pacemakerów, więc jeśli atakowaliście półmaraton w okolicach 1:30, albo maraton w 3:30 to mam nadzieję, że mogłem wam trochę pomóc. Mimo, że grupa zająców nie może funkcjonować w obecnych warunkach to nadal chciałbym, żeby moje starty w Warszawie miały tą specjalną otoczkę pomocy innym, a tradycja startów w Warszawie pozostała nieprzerwana. Charytatywna ścieżka zapisów jak najbardziej to umożliwia.

Pandemia dodatkowo utwierdziła mnie w przekonaniu, że warto pomagać innym, dlatego 26 września 2021 r. stanę na starcie 15. Półmaratonu Warszawskiego. Miał być maraton, ale kontuzja wymusza skromniejszy start, niemniej dam z siebie wszystko :)

My challenge

Celuje w okrągły tysiąc, natomiast niezależnie od wyniku na mecie zrobię 1 przysiad za każde 10zł wpłacone na zbiórkę. Frajda gwarantowana :)
Jakub has already collected :
530
Race kit
My target : 1 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »