Page views: 1706

Visitors: 1533

Paweł biegnie dla Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"

26 września 2021 r. pobiegnę w 43. Maratonie Warszawskim. To będzie mój piąty Maraton Warszawski a zarazem pierwszy z celem charytatywnym jakim będzie pomoc dla dzieci z nowotworami. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!!!
DZIĘKUJĘ!!!:):):):)

My challenge

Z góry od razu piszę że pompek i fikołków na mecie robić nie będę...przebranie za różową baletnicę lub warzywo na czas biegu nie kręci mnie więc też odpada ta opcja:):):) Na mecie moich maratonów w zwyczaju miałem leżenie w bezruchu i odzyskiwanie przytomności przez ok 30 min...i tym razem będzie tak samo bo dam z siebie WSZYSTKO...Ale nie zapominajmy NAJWAŻNIEJSZY będzie mój CEL!!!
Paweł has already collected :
459,99
Race kit
My target : 777 zł

"Saving Kids with Cancer" Foundation

Our mission is to allow every child suffering of cancer to recover. Join us on a run for a just cause! Support children with cancer with your energy and commitment – your help will let them win their race for life and health. They face the ultimate challenge – overcoming cancer – on a daily basis. Your support will make them feel better. Thank you! #savingkidswithcancer więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »