Page views: 2611

Visitors: 1977

Michał biegnie dla Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"

26 września 2021 r. pobiegnę w 43. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Kochani! Po 32 h zbiórki zebraliśmy już wspólnie 1150 zł na chore na nowotwory Dzieciaczki ❤ Mój numer startowy 9339 ! Dziękuje! Od pułapu 1000 zł każda osoba, która wpłaci cegiełkę na rzecz dzieciaczków poprzez tą zbiórkę będzie wpisana na sukienkę :D ! Pokazaliśmy że człowieczeństwo to nie pradawne słowo, którego znaczenia już nie znamy! W chwili obecnej muszę przemyśleć kolorystycznie jak dograć włosy, sukienkę i balerinki, żeby kolorystycznie pięknie wyglądało! ❤ W chwili obecnej pobiegnę w pofarbowanych włosach, sukience i balerinkach :D! ps. ale może coś jeszcze dojść :D!
Michał has already collected :
1 300
Race kit
My target : 1 500 zł

"Saving Kids with Cancer" Foundation

Our mission is to allow every child suffering of cancer to recover. Join us on a run for a just cause! Support children with cancer with your energy and commitment – your help will let them win their race for life and health. They face the ultimate challenge – overcoming cancer – on a daily basis. Your support will make them feel better. Thank you! #savingkidswithcancer więcej »