Page views: 2110

Visitors: 1956

Przebiegnę półmaraton dla Polskiej Akcji Humanitarnej

Ci, którzy mnie znają wiedzą jak bardzo nie lubię biegać, ale wiedzą też jak bardzo lubię wyzwania i przełamywanie własnych granic.
Aktualnie przygotowuję się do zawodów w trójboju siłowym, co ani odrobinę nie łączy się z bieganiem. Ale ja nie przebiegnę?!
Podejmuję wyzwanie i pobiegnę w 15. Półmaratonie Warszawskim dla Polskiej Akcji Humanitarnej. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem!
Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Jeśli uda się zebrać 1500zł, to .... No właśnie? Oczywiście przebiegnę Półmaraton Warszawski, ale co dalej? Maraton, Ironman? Czekam na sugestie przy wpłatach, wyzwania mi nie straszne :D
hanna has already collected :
446,37
Race kit
My target : 1 500 zł

Polish Humanitarian Action

For 30 years we have been helping people suffering from natural disasters and armed conflicts. Life and health of people in need is always our priority. Currently, PAH's national offices operate in South Sudan, Kenya, Somalia, Iraq, Yemen, Poland and Ukraine. We also operate in Afghanistan, Madagascar and Lebanon. Help us reach where help is most needed! więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »