Page views: 1409

Visitors: 1281

Zuzanna biegnie dla Fundacji SYNAPSIS

Moi drodzy,
We wrześniu pobiegnę w 43. Maratonie Warszawskim. To będzie mój piąty maraton, ale pierwszy po 17 latach przerwy. I uwaga: będę biegła w ramach akcji #biegamdobrze. Na czym polega ta akcja? W jej ramach mogę wybrać jedną z dziewięciu organizacji charytatywnych i wesprzeć ją poprzez zbiórkę pieniędzy. Jak to działa? Zasady są proste: abym mogła dostać numer startowy w 43. Maratonie Warszawskim, potrzebuję uzbierać minimum 450 zł. Na rzecz jakiej organizacji biegnę? Wybrałam Fundację Synapsis, która od wielu lat pomaga dzieciom i dorosłym ze spektrum autyzmu.
Ważne jest podnoszenie społecznej świadomości na temat spektrum autyzmu: pamiętajmy, że to nie jest choroba, a osoby ze spektrum autyzmu to osoby niezwykle wrażliwe i obdarzone unikalnymi, wyjątkowymi talentami. Dla mnie temat jest szczególnie ważny ze względów osobistych, dlatego postanowiłam zadedykować mój udział w tegorocznym 43. Maratonie Warszawskim - i każdy kilometr biegu w ramach przygotowań do tego startu - właśnie osobom ze spektrum autyzmu i Fundacji Synapsis.
Nie jestem dobra w ogłaszaniu zbiórek pieniędzy, nie umiem kwestować, ani pozyskiwać darczyńców. Moja zbiórka będzie więc prosta: od jutra, czyli od niedzieli 4 kwietnia, każdy przebiegnięty przeze mnie kilometr to jedna złotówka. Co tydzień będę wpłacać na konto mojej zbiórki #biegamdobrze kwotę równą liczbie kilometrów pokonanych w danym tygodniu. Jeżeli ktoś z Was zechce mnie w tej akcji wesprzeć i dorzucić kilka złotych dla Fundacji Synapsis na rzecz osób ze spektrum autyzmu, to zrobi dobry uczynek nie dla mnie, ale dla bardzo wielu dzieci z autyzmem, które potrzebują wsparcia. Zwłaszcza teraz w okresie pandemii.

Trzymajcie kciuki! Będę na bieżąco meldować, jak mi idzie.

Zuzanna
Zuzanna has already collected :
1 000
Race kit

SYNAPSIS Foundation.

There is no cure for autism. However, there is SYNAPSIS Foundation, which for 30 years has been changing the world for people with autism. Help us to be faster than autism in children: collect money for diagnosis and therapy. This will support autistic children in achieving their own world record - ability to live independently. Hurry up! Be faster than autism! więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »