Page views: 846

Visitors: 783

Misiel biegnie dla Fundacji SYNAPSIS

Cześć!
Maraton to 42 km, które wymagają od człowieka wytrzymałości, determinacji i dużej dawki pokory.
Bieganie to moja pasja, miło jest robić to co się lubi i przy okazji dorzucić wspólnie cegiełkę do działaności takiej fundacji jak Synapsis. Wspierają oni i rozwijają osoby z autyzmem - dzieci i dorosłych. Myśle ze długodystansowe biegi maja wiele wspólnego z codzienna żmudna praca z osobami z autyzmem. Nie jest to łatwa sprawa i na efekty czeka się czasami długimi miesiącami konsekwentnej pracy.
Biegnę dla podopiecznych fundacji już po raz kolejny.
Zachęcam do wsparcia fundacje poprzez wpłatę kilku złotych ;)
Start maratonu 26 września 2021 - oby się udało!
Zbiórka jednak kończy się do połowy maj - zatem proszę o pomoc już teraz! Cel to 450 zł.
Z góry dziękuje!

My challenge

Cześć! Maraton to 42 km, które wymagają od człowieka wytrzymałości, determinacji i dużej dawki pokory. Bieganie to moja pasja, miło jest robić to co się lubi i przy okazji dorzucić wspólnie cegiełkę do działaności takiej fundacji jak Synapsis. Wspierają oni i rozwijają osoby z autyzmem - dzieci i dorosłych. Myśle ze długodystansowe biegi maja wiele wspólnego z codzienna żmudna praca z osobami z autyzmem. Nie jest to łatwa sprawa i na efekty czeka się czasami długimi miesiącami konsekwentnej pracy. Biegnę dla podopiecznych fundacji już po raz kolejny. Zachęcam do wsparcia fundacje poprzez wpłatę kilku złotych ;) Start maratonu 26 września 2021 - oby się udało! Zbiórka jednak kończy się do połowy maj - zatem proszę o pomoc już teraz! Cel to 450 zł. Z góry dziękuje!
Michał has already collected :
451,45
Race kit
My target : 450 zł

SYNAPSIS Foundation.

There is no cure for autism. However, there is SYNAPSIS Foundation, which for 30 years has been changing the world for people with autism. Help us to be faster than autism in children: collect money for diagnosis and therapy. This will support autistic children in achieving their own world record - ability to live independently. Hurry up! Be faster than autism! więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »