Page views: 1323

Visitors: 1166

Weronika biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

A może by tak pobiec w stroju Panny Młodej .....
26 września 2021 r. pobiegnę w 43. Maratonie Warszawskim. Ten królewski dystans pobiegnę po raz czwarty, a po raz drugi w Warszawie i dla fundacji Rak'n Roll.

W ostatnim czasie dwie bliskie mi osoby walczyły dzielnie z rakiem i są już na finiszu, ale podopiecznych fundacji, którzy czekają na pomoc jest wielu.
Dlatego biegnę (może po kolejną życiówkę), ale też by wesprzeć tych, którzy ściągają się z czasem i chorobą.

I Ty możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóżmy razem tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

W tym roku w dniu maratonu będę obchodzić rocznicę ślubu, więcej jeżeli kwota na mojej zbiórce przekroczy 2 tys. zł udam się w pogoń na królewskim dystansie za swoim mężem oczywiście w przebraniu Panny Młodej.
Weronika has already collected :
800
Race kit
My target : 2 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »