Page views: 1755

Visitors: 1463

Maraton Pluszaków

Witam,

Maraton Pluszaków po raz czwarty organizuje zbiórkę na Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Zrób z Pluszaka Maratończyka.

Szczegóły wyzwania oraz historia jak to było w 2017, 2018 i 2019 roku na stronie FB https://www.facebook.com/maratonpluszakow/. Koniecznie ją 'polubcie' będziecie na bieżąco mogli śledzić postępy akcji.
W skrócie:
1. Wpłać dowolną kwotę.
2. W tym roku proponuję aby skorzystać z moich maskotek, które wraz z etykietą z wpłaty będą Cię reprezentowały. Dla maskotek wszystkich chętnych dzieci, robię oczywiście wyjątek i z chęcią zabiorę ich własną maskotkę na maraton. Szczegóły gdzie i kiedy proszę na priv na FB.
3. Wszystkie maskotki jadą w wózku na maratonie. Wózek pcham ja.
4. Kibicuj wszystkim maratończykom w Warszawie 29. września 2019 od 9:00. Zawołaj mnie na trasie, przybijemy piątkę i zrobimy sobie zdjęcia.
5. Powitaj i odbierz maskotkę swojego dziecka na mecie lub parę dni po.
6. W podziękowaniu otrzymasz cyfrowo zdjęcie maskotki z mety z medalem.
7. Dzieci będą dumne, że ich miś, transformers czy samochodzik ;-) przebiegł maraton i jednocześnie pomógł rówieśnikom!

My challenge

https://www.facebook.com/maratonpluszakow/ https://youtu.be/SQPLMitJGw0
Piotr has already collected :
3 985
Race kit
My target : 3 000 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »