Page views: 2172

Visitors: 1919

Viktor biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

26 września 2021 r. pobiegnę w 43. Maratonie Warszawskim.
"Sportowca podziwia się za wynik, a szanuje się go za postawę", dlatego chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

Z góry dziękuję za wsparcie i zainteresowanie. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami osiągniemy szczytny cel!

My challenge

Każda wpłata na fundację Dajemy Dzieciom Siłę to radość dla mojego serca, to siła dla dzieci. Pomóż mi zebrać minimum 450 zł, a ja w zamian jak ukończę Maraton podziękuję z całego serca, robiąc 1 pompkę za każde 10 złotych. Pomóż mi spełnić marzenie nie tylko moje. Wiem, że mogę na Ciebie liczyć.
Viktor has already collected :
450
Race kit
My target : 450 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »