Page views: 1201

Visitors: 1040

Katarzyna biegnie dla Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"

26 września 2021 r. pobiegnę w 43. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Witajcie. Jak wiecie mam zwariowanego brata na punkcie biegania. Ja biegam od kilku lat. Natomiast On biega przez całe życie. Jestem z Niego dumna, bo to ja uczyłam Go biegać. Biegając, staram się zatrzymywać przy tych, którzy bardziej tego potrzebują. każdego dnia stawiam sobie jakieś cele. Ich osiągniecie też trzeba zaplanować. Po rocznej przerwie w maratonie chcę wrócić do startu w 43. Maratonie Warszawskim. Z uwagi na sytuację sposób uzyskania numeru startowego z małej - jak na ten maraton puli 3 tys. miejsc - jest inny niż zwykle. Aby uzyskać numer startowy od organizatora i móc pobiec 26.09.2021 r. potrzebuję w drodze zrzutki do dnia 11.05.2021 zebrać minimum 450 zł. To nie są pieniądze dla mnie. Tym razem to pieniądze, które przekażę na szczytniejeszy cel. Jeśli ktoś ma życzenie wesprzeć akcję choć symboliczną ,,złotówką,, to przybliży mi drogę do startu, a fundacji dołoży cegiełkę do całego zamka potrzeb. Mój brat już uzbierał pieniądze. Pamiętajcie: w takich akcjach wszyscy wygrywają, w nich nie ma górnej granicy zbiórki. Każda kwota zostanie mądrze spożytkowana. Jan Paweł II mówił: "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka". Dzieci są szczególnie bliskie memu sercu, pracuję z Nimi każdego dnia. Potrafią zaskoczyć, są nieprzewidywalne, kreatywne, fantastyczne. "Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie sie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta."
Katarzyna has already collected :
1 330
Race kit
My target : 500 zł

"Saving Kids with Cancer" Foundation

Our mission is to allow every child suffering of cancer to recover. Join us on a run for a just cause! Support children with cancer with your energy and commitment – your help will let them win their race for life and health. They face the ultimate challenge – overcoming cancer – on a daily basis. Your support will make them feel better. Thank you! #savingkidswithcancer więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »