Page views: 1136

Visitors: 1081

Piotr biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

26 września 2021 r. pobiegnę w 43. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! Kochani liczę na Was. Kto jak nie my :) Tak niewiele dla Was może zrobić wiele dla innych :)

My challenge

Kochani liczy się każda złotówka. Tak niewiele trzeba żeby pomóc innym. Pamiętaj że oby nie ale kiedyś może i Ty będziesz potrzebował/potrzebowała pomocy. Postaram się swoim biegiem i zaangażowaniem Was nie zawieść i Wy nie zawiedźcie mnie. Liczę na Was :)
Piotr has already collected :
450
Race kit
My target : 1 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »