Page views: 1829

Visitors: 1384

Agnieszka biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Piętno nie złamanych 4 godzin w maratonie wisi nade mną od 2017 roku.
Wtedy przebiegłam swój pierwszy maraton i zamarzyłam sięgnąć po korone maratonów Polski(w przeciągu 2 lat od pierwszego startu należy przebiec 5 biegów, w 5 miastach na dystansie 42km 195m wchodzących w skład KMP tj. Warszawa,Kraków,Dębno,Wrocław,Poznań) Postawiłam sobie ambitny sportowy cel, pobiegnięcia ktoregoś z kolejnych startów na królewskim dystansie poniżej 4 godzin. Niestety nie udała mi się ta sztuka,korone zdobyłam, ale najlepszy czas jaki uzyskałam to 4:09:57 w Dębnie 2019r.
Po niezrealizowanym celu czasowym, obraziłam się troche na uliczne bieganie i zaczełam startować w górach. Z powodzeniem i z wielkim zamiłowaniem realizuje sie tam do dziś.Mam na koncie nawet jeden z najtrudniejszych biegów gorskich w Polsce, Tatra Fest Bieg.
Dziś w pandemicznych czasach Maraton Warszawski stwarza szanse wzięcia udziału w biegu maratonskim w pierwszej kolejnosci dla osób które zrobią to charytatywnie.Tzn. założą zbiorke pienieżną na wybraną z pośród dostępnych, biorących udział w wydarzeniu, fundacje dobroczynną, zbiorą na niej kwote minimim 450 zł.
Pieniądze ze zbiórki zostaną przekazane na konto wybranej organizacji, a mi zostanie nadany numer startowy i zapewnione miejsce w udziale w zawodach. Wtedy bogatsza o doswiadczenia sportowe, troche bardziej zaawansowana, lżejsza o pare kilo,zmotywowana zbiórką i nie gniewająca sie juz na uliczne bieganie bede mogła zawalczyc o swoj wymarzony czas, na Waszych oczach.
Proszę wszystkich chętnych o wsparcie nawet najmniejszą kwotą, grosz do grosza i się uzbiera....Cel jest szczytny bo wspiera znaną fundacje Rak and Roll dla osób chorych, walczących z rakiem.

My challenge

A może by się udało zebrać, coś powyżej minimum...
Agnieszka has already collected :
702,19
Race kit
My target : 500 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »