Page views: 1559

Visitors: 1328

Przemysław biegnie dla Fundacji SYNAPSIS

26 września 2021 r. mam zamiar zadebiutować w maratonie (42 km)! A dokładnie pobiegnę w 43. Maratonie Warszawskim w ramach akcji #biegamdobrze

Decyzję o starcie podjąłem zaledwie w godzinę od uzyskania informacji o akcji, mimo, że w tym roku nie planowałem tak ambitnego startu (czasami szybka decyzja to dobra decyzja!)

Ten rok jest dla mnie przełomowy pod wieloma względami. Sądzę, że przygotowanie i start w maratonie będą dodatkowym wyzwaniem, które wniesie do mojego życia coś dobrego.

Przede wszystkim jednak chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem i aktywnością sportową. Przy okazji chciałbym dołożyć cegiełkę do szczytnego celu, a Ty możesz mi w tym pomóc swoim wsparciem - motywując mnie do regularnych treningów i startu oraz przekazując symboliczną kwotę na zorganizowaną w tym celu zbiórkę.

Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

Autyzm nie jest chorobą. Jest stanem – odmiennym sposobem myślenia i odczuwania świata. Wierzę, że dzięki cegiełce, którą możemy razem dołożyć do działań Fundacji, możemy sprawić, że osoby z autyzmem, którzy otrzymają pomoc, będą w stanie lepiej sprostać wyzwaniom, jakie stawia przed nimi codzienność i czerpać szczęście z życia, pomimo napotykanych trudności!

My challenge

450 zł to cel minimum, który sprawi, że zrobię wszystko, aby po raz pierwszy wystartować i ukończyć - żywy i zdrowy :) - maraton. W sytuacji gdy zbiórka osiągnie dwukrotność tej kwoty tj. 900 zł - na specjalnie przygotowanej przeze mnie koszulce umieszczę imiona WSZYSTKICH, którzy wsparli akcję oraz wybrane przeze mnie hasło spośród osób, które nadeślą swoje propozycje.
Przemysław has already collected :
1 071
Race kit
My target : 900 zł

SYNAPSIS Foundation.

There is no cure for autism. However, there is SYNAPSIS Foundation, which for 30 years has been changing the world for people with autism. Help us to be faster than autism in children: collect money for diagnosis and therapy. This will support autistic children in achieving their own world record - ability to live independently. Hurry up! Be faster than autism! więcej »