Page views: 1193

Visitors: 1086

Anna biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

26 września 2021 r. pobiegnę w 43. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Kto mnie zna ten wie, że łatwo się nie poddaję. Ale są w Polsce dzieci, które wymagają pomocy, żeby kiedyś mogły być silne, tak jak ja teraz! Dlatego po raz kolejny zdecydowałam się pobiec dla Fundacji, która pomaga dzieciom. Dzień, w którym odbędzie się maraton, to 3 urodziny mojej Gajuni. Chciałabym, żeby wszystkie dzieci miały tyle szczęścia i miłości, co ona. Pomóż mi w tym i dołóż parę groszy do zbiórki. A ja jak zwykle rzucę sobie wyzwanie, które wymaga siły i determinacji.
Anna has already collected :
795
Race kit
My target : 1 000 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »