Page views: 1296

Visitors: 1107

Marcin biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

26 września 2021 r. chcę po raz pierwszy przebiec oficjalnie maraton i dlatego zrobię wszystko, żeby pobiec w 43. Maratonie Warszawskim. W tych trudnych czasach dla biegów, chciałbym aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możecie mi w tym pomóc. Wesprzyjcie cel charytatywny, a wybrałem fundację Rak’n’Roll Wygraj Życie na który biegnę i pomóżcie tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Mój cel to 600 zł. Wiem, że to nieduża kwota, więc powinno się udać uzbierać. Po przebiegniętym maratonie nie rezygnuję z biegania i mam zamiar dalej biegać i w przyszłym roku, jak się uda to zdobyć koronę półmaratonów.
Marcin has already collected :
450
Race kit
My target : 600 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »