Page views: 1073

Visitors: 976

Sławomir biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

26 września 2021 r. pobiegnę w 43. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

Fundacja Rak’n’Roll zmienia schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działa na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka.

Fundacja powstała w październiku 2009 roku z inicjatywy Magdy Prokopowicz, która po swoich doświadczeniach z chorobą onkologiczną chciała pomóc innym chorym w podobnej sytuacji.

Od samego początku naszym celem było stworzenie nowej jakości w sposobie mówienia o raku w przestrzeni publicznej. Przełamywanie tabu związanego z podejściem do raka w Polsce, zarażanie pozytywną energią.

Dzięki idei Rak’n’Roll kobiety chore na raka zaczęły walczyć o swoją kobiecość w chorobie i o to, aby chorować godnie, leczyć się świadomiej.

Więcej o fundacji -> https://www.raknroll.pl

My challenge

Kochani, chciałbym Was prosić o wsparcie w postaci wpłat na fundację Rak'n'Roll. Mój cel to zebrać 1000 pln (jeden tysiąc) lub więcej To sporo kasy ale wierzę że pomożecie mi ją zebrać charytatywnym celu! Ja ze swojej strony obiecuję ciężko trenować no i ukończyć Maraton w najlepszym czasie Start maratonu jest na 2 miesiące przed swoimi 42 urodzinami symboliczne 42 km na 42 urodziny w 43 Maratonie Warszawskim Liczę na Was!
Sławomir has already collected :
1 255
Race kit
My target : 1 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »