Page views: 1344

Visitors: 1098

Cezary - Napędzany Kebabem biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

26 września 2021 r. pobiegnę w 43. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

Dobra jak szaleć to szaleć :)

Pierwszy raz biegnę i robię zbiórkę :) więc nie wiem co i jak, ale spróbujemy.
Skoro jest rubryka wyzwanie to zróbmy wyzwanie. Normalnie bym napisał, że jak zbiorę kwotę X to zetnę włosy na fundację, ale mam już to za sobą :P więc robimy coś takiego jak poniżej.

Pomaganie jest fajne :)

My challenge

Jak uda się zebrać - 1000 pln - to robimy miesiąc wegetariański (a co! Ja nie dam rady? ) -1500pln - to do miesiąca wegetariańskiego dokładamy miesiąc bez % ) - 2000pln- to 2 miesiące wegetariańskie (kwota jest na tyle wysoka, że będę spał spokojnie :P ) - jak przekroczymy 2500pln to na bieg przebiorę się za królika? hm... lub za inne coś - sugestie mile widziane :)
Cezary has already collected :
530
Race kit
My target : 2 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »