Page views: 1534

Visitors: 1374

Adrian biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

26 września 2021 r. pobiegnę w 43. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! Badanie i profilaktyka związana z rakiem jest ogromnie ważna szczególnie w kolejnym roku, który przebiega w cieniu walki z pandemią i ogromnym problemem z dostępem do leczenia! Tylko samoświadomość oraz reagowanie nawet na najmniejsze symptomy pomoże nam wykryć i zwalczyć wroga w stadium początkowym!

Chcę i zrobię wszystko by ten maraton był dla mnie nie tylko biegiem ale i doświadczeniem! Jestem bogatszy o doświadczenia maratońskiego debiutu! Celem na ten wyścig będzie złamanie granicy 4 godzin! Będąc na roślinnym paliwie!

Biegnę by inni mogli biegać by mogli cieszyć się życiem!
Adrian has already collected :
451
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »