Page views: 1279

Visitors: 1238

Mariusz biegnie dla Fundacji SYNAPSIS

Hej! 26 września 2021 r. pobiegnę w 43. Maratonie Warszawskim. Nie mogę się już doczekać. Chcę też, aby mój start ponownie był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możecie mi w tym pomóc. Wystarczy, że wesprzecie cel charytatywny, na który biegnę. W tym roku będzie to Fundacja SYNAPSIS, która od 30 lat zmienia świat dla ludzi z autyzmem. Zebrane pieniądze Fundacja przeznaczy na diagnozę i terapię. Razem pomóżmy tym, którzy potrzebują naszej pomocy! Szybko! Zwolnijmy autyzm.

My challenge

Łączyć przyjemne z pożytecznym - to jest to! Kolejny już raz pobiegnę w ramach akcji #biegamdobrze. W tym pandemicznym okresie chyba najbardziej brakuje Nam bliskości i spotkań face to face z drugim człowiekiem. Wierzę, że już wkrótce sytuacja wróci do normalności. Dlatego: Wszystkich, którzy wesprą moją zbiórkę kwotą minimum 10zł zaproszę na postartowe piwo/kawę/herbatę czy inny napój - ja stawiam! :D
Mariusz has already collected :
600
Race kit
My target : 1 000 zł

SYNAPSIS Foundation.

There is no cure for autism. However, there is SYNAPSIS Foundation, which for 30 years has been changing the world for people with autism. Help us to be faster than autism in children: collect money for diagnosis and therapy. This will support autistic children in achieving their own world record - ability to live independently. Hurry up! Be faster than autism! więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »