Page views: 980

Visitors: 836

Marta biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Pobiegnę w 15. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

Pomaganie przez bieganie to coś, co mnie - nie kosztuje wiele, a dla tych, którzy tego potrzebują znaczy bardzo dużo !

W codziennym zabieganiu, rytmie codzienności i obowiązków ciężko jest znaleźć czas na to, żeby komuś pomóc. Niestety. Chciałabym to zmienić i zawsze mieć na to czas. Jednak od czegoś trzeba zacząć i chcę zacząć od tego, co mogę zrobić jednocześnie wykonując to, co i tak robiłabym - dla siebie i z pasji.

Często mówi się o dokładaniu cegiełki, o tym, że to ważne. I tak jest. Wystarczy, że każdy da z siebie cokolwiek, minimum i razem możemy stworzyć coś, co realnie komuś pomoże.

Mocno na Was liczę! ❤️

A przy okazji... trzymajcie kciuki za mój debiut :)

Ps. Były dwie opcje - 1: wpłata niecharytatywna 100 zł i dostaję pakiet lub 2: charytatywna wpłata min. 350 zł i dostaję pakiet. Także każdy przelew, który dokonacie trafia na fundację, ponieważ taką opcję wybrałam. Jeśli nie dobijemy do 350 zł - pokryję różnicę, jednak liczę na to, że mój przelew będzie nadwyżką ! :)
Marta has already collected :
350
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »