Page views: 910

Visitors: 692

Marta biegnie dla Fundacji Wcześniak

Hej,

26-27 września 2020r. pobiegnę w w biegu na 10 km w ramach 42. Maratonu Warszawskiego. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

Moi synowie są wcześniakami. Wciąż pamiętam jak się bałam o ich życie i jak bardzo bezradna się wtedy czułam. To personel medyczny nie tylko walczył o życie i zdrowie chłopców ale i otaczał wsparciem nas - rodziców. Również literatura dostarczona przez "Fundację Wcześniak" pomogła nam przejść przez ten trudny czas. Czytanie w szpitalu w momentach kiedy nie można akurat być z dzieckiem pomaga zrozumieć co się dzieje i daje spokój. Pokazuje, że można coś robić i odsuwa na bok bezradność.
Teraz jak moi chłopcy sa starsi i zdrowo sie rozwijają, chcę się jakoś odwdzięczyć i pomóc innym.
Marta has already collected :
1 079

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »