Page views: 1184

Visitors: 1069

Weronika i Maciek biegną dla Polskiej Akcji Humanitarnej

27 września 2020r. pobiegniemy w w biegu na 10 km w ramach 42. Maratonu Warszawskiego. Będziemy biec na Bielanach, a raczej Maciek będzie biegł, a Weronika starać się doczołgać za nim ;) Chcemy, aby nasz start był czymś więcej niż tylko wyścigiem! Możesz nam w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegniemy i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

To pierwszy raz kiedy pobiegniemy 10 km.

My challenge

Rozdajemy wegańskie ciasteczka i szpinakowe muffiny naszej produkcji za każde 20 zł wpłacone na nasz cel! Zbieramy po 150 zł na każdego z nas, czyli w sumie 300 zł. NIE POZWÓLCIE WYJŚĆ NAM Z KUCHNI PO BIEGU!!! Mamy nadzieję, że rozgrzejemy piekarnik do czerwoności (lub zieloności - muffiny będą zielone). Środki z akcji przeznaczone zostaną na budowę toalet i latryn, a także ujęć wodnych m.in. studni w krajach misji PAH (www.pah.org.pl)
Weronika has already collected :
175
My target : 150 zł

Polish Humanitarian Action

For 30 years we have been helping people suffering from natural disasters and armed conflicts. Life and health of people in need is always our priority. Currently, PAH's national offices operate in South Sudan, Kenya, Somalia, Iraq, Yemen, Poland and Ukraine. We also operate in Afghanistan, Madagascar and Lebanon. Help us reach where help is most needed! więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »