Page views: 841

Visitors: 726

Weronika i Maciek biegną dla Polskiej Akcji Humanitarnej

27 września 2020r. pobiegniemy w w biegu na 10 km w ramach 42. Maratonu Warszawskiego. Będziemy biec na Bielanach, a raczej Maciek będzie biegł, a Weronika starać się doczołgać za nim ;) Chcemy, aby nasz start był czymś więcej niż tylko wyścigiem! Możesz nam w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegniemy i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

To pierwszy raz kiedy pobiegniemy 10 km.

My challenge

Rozdajemy wegańskie ciasteczka i szpinakowe muffiny naszej produkcji za każde 20 zł wpłacone na nasz cel! Zbieramy po 150 zł na każdego z nas, czyli w sumie 300 zł. NIE POZWÓLCIE WYJŚĆ NAM Z KUCHNI PO BIEGU!!! Mamy nadzieję, że rozgrzejemy piekarnik do czerwoności (lub zieloności - muffiny będą zielone). Środki z akcji przeznaczone zostaną na budowę toalet i latryn, a także ujęć wodnych m.in. studni w krajach misji PAH (www.pah.org.pl)
Weronika has already collected :
175
My target : 150 zł

Polish Humanitarian Action

For 28 years we have been helping people suffering from natural disasters and armed conflicts. Life and health of people in need is always our priority. We work in South Sudan, Somalia, Iraq, Yemen, Ukraine and Kenya. When running with PAH, you can provide access to safe and clean water to whoever needs it the most! więcej »