Page views: 670

Visitors: 624

Jarosław biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

26-27 września 2020r. pobiegnę w w biegu na 10 km w ramach 42. Maratonu Warszawskiego. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! Teraz w czasie Covid-19 wszyscy mamy ciężko, ale ludzie z rakiem mają jeszcze bardziej skomplikowaną sytuację. Dlatego mimo, że jakoś nie przepadam za startami wirtualnymi, ale na cele charytatywne jest moja zgoda. Postanowiłem wystartować w tej edycji Maratonu Warszawskiego tym razem na dystansie 10 km. Bardzo proszę o wsparcie fundacji nawet najmniejszą kwotą bo każda złotówka się liczy pokażmy że jesteśmy wrażliwi na ludzi którzy pokonują swój "maraton" życia. Ja osobiście wszystkim życzę osiągnięcia mety i pokonanie raka. Pokażmy, że jest w nas siła.

My challenge

Najważniejsze jest to, że się pomaga.
Jarosław has already collected :
222
My target : 200 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »