Page views: 714

Visitors: 521

Grzegorz biegnie dla Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"

Od 2007 roku (prawie) nieprzerwanie staje na starcie Maratonu Warszawskiego, a od 2016 r. dodatkowo "zaliczam" bieg górski na dystansie ultra, przesuwając pomalutku granicę swoich możliwości. W tym roku niestety z oczywistych przyczyn biegi masowe nie mogą się odbyć, ale... ja tak łatwo nie odpuszczam :-) Ponieważ rok 2020 jest wyjątkowy postanowiłem pobiec po raz kolejny, z tym, że raz pierwszy nie tylko dla własnej przyjemności, ale też dla czyjegoś pożytku.
26-27 września 2020r. pobiegnę w 42. Maratonie Warszawskim - tym razem w wersji wirtualnej. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! Dzieci z chorobami nowotworowymi stawiają czoła o wiele poważniejszemu wyzwaniu niż królewski dystans w czasie pandemii. Wesprzyj je razem ze mną.

My challenge

Jeśli uda mi się na koncie zbiórki zgromadzić conajmniej 500 zł dystans 42 195 m pokonam nie po płaskim, ale po trasie górskiej, na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego, a jeśli pogoda w dni startu pozwoli - wbiegając na Rysy. Liczę na Waszą pomoc!
Grzegorz has already collected :
860
My target : 500 zł

"Saving Kids with Cancer" Foundation

Our mission is to allow every child suffering of cancer to recover. Join us on a run for a just cause! Support children with cancer with your energy and commitment – your help will let them win their race for life and health. They face the ultimate challenge – overcoming cancer – on a daily basis. Your support will make them feel better. Thank you! #savingkidswithcancer więcej »