Page views: 228

Visitors: 179

Peggy biegnie dla Polskiej Akcji Humanitarnej

Hej,
niewielu z Was wie, ale od kilku miesięcy potajemnie przełamuję swoją traumę z wychowania fizycznego i wraz z aplikacją dla takich, którym przebiegnięcie dwóch minut grozi śmiercią z zadyszki - uczę się biegać. Ponieważ wciąż jestem początkującą biegaczką, 26-27 września 2020r. pobiegnę w biegu na 5 km w ramach 42. Maratonu Warszawskiego. Mój start wspiera działania Polskiej Akcji Humanitarnej. Dorzućcie się do mojego pakietu startowego, a 90% środków zostanie przekazanych na rzecz PAH!

My challenge

Co tu dużo gadać, stawiam małe, nieregularne kroki i moja apka najlepiej wie, że jeszcze nigdy nie przebiegłam 5km! Wpłacajcie więc kaskę na PAH a ja biorę się za trenowanie i pozdrawiam wszystkich z Pragi ;)
Karolina has already collected :
400
My target : 222 zł

Polish Humanitarian Action

For 27 years we have been helping people suffering from natural disasters and armed conflicts. Life and health of people in need is always our priority. We work in South Sudan, Somalia, Syria, Iraq, Yemen, Ukraine and Kenya. When running with PAH, you can provide access to safe and clean water to whoever needs it the most! więcej »