Page views: 2936

Visitors: 2183

Agnieszka biegnie dla Fundacji „NA RATUNEK DZIECIOM Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ”

Cześć :)
26-27 września 2020r. biegnę w biegu na 10 km w ramach 42. Maratonu Warszawskiego. W tym roku bieg ten odbywa się wirtualnie, czyli biegniemy wszyscy w Polsce w ten sam dzień, ale miejsce biegu każdy wybiera indywidualnie.
W dniu 11 września zakończyłam roczne leczenie związane z chorobą nowotworową. Były to kilometry strachu, bólu i cierpienia pokonywane przeze mnie każdego dnia. Gdy nadszedł dzień, że mogę odetchnąć mówiąc "To koniec!", postanowiłam uczcić ten ważny dla mnie moment pomagając tym, którzy mogą nie mieć tyle szczęścia co ja, tym którzy jeszcze nie zasmakowali życia, którzy nie zasłużyli na los jaki ich spotkał, a o których często myślałam w tym roku....
Pragnę przyczynić się choć trochę do tego, aby dzieci dotknięte chorobą nowotworową miały szansę wyzdrowieć! Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Biegnij ze mną w ten dzień, a jeśli nie możesz, nie chcesz lub masz jakiś ważniejszy powód (serio??!!) to po prostu wspomóż moją zbiórkę choćby najmniejszą kwotą.
Mimo, że nie jestem jeszcze w pełni sił, choćbym miała iść godzinami - DAM RADĘ!! Bo cel jest szczytny, więc i Ty nie szukaj wymówek!!! Możesz biec, możesz spacerować, czołgać się, truchtać - jakkolwiek chcesz aby tylko pokonać dystans!
Czekam na Was :)

My challenge

Aaaaaaaaaaleeeeeeee piękna kwota!!!!! Jesteście Wielcy! Nie odpuszczajcie i dalej wpłacajcie!!! :)))))))))
Agnieszka has already collected :
3 500
My target : 2 000 zł

"Saving Kids with Cancer" Foundation

Our mission is to allow every child suffering of cancer to recover. Join us on a run for a just cause! Support children with cancer with your energy and commitment – your help will let them win their race for life and health. They face the ultimate challenge – overcoming cancer – on a daily basis. Your support will make them feel better. Thank you! #savingkidswithcancer więcej »