Page views: 285

Visitors: 232

Anna biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

26-27 września 2020 r. pobiegnę w biegu na 5 km w ramach 42. Maratonu Warszawskiego. Bo maraton niejedno ma imię. Każdy kilometr przybliża do wymarzonych czterdziestu dwóch. Tak jak każda cegiełka buduje dom, jak każdy włos tworzy czuprynę, jak każdy człowiek tworzy społeczeństwo. I tak, jak każda Wasza i nasza złotówka pomaga chorym przejść przez raka.

Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Jeśli dzięki Wam uda mi się osiągnąć cel 1000 zł w zbiórce charytatywnej pieniędzy na leczenie osób onkologicznych to wypadałoby, abym odwdzięczyła się Wam czymś... Zastanawiam się, cóż mogłabym obiecać. Już kiedyś śpiewałam po przebiegnięciu Półmaratonu Warszawskiego, a nie sądzę, aby ktoś chciał, bym to powtórzyła ;) Śpiewanie, nie bieganie :D Czekam więc na propozycje. Wybiorę jedną - najtrudniejszą do wykonania, ale nie niemożliwą ;) Na bungee nie skoczę. Bo nie! A w przypadku innych aktywności będziemy negocjować ;)
Anna has already collected :
310
My target : 1 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »